Ebooki

Gotowe inspiracje na tygodniowy urlop w Polsce

#urlopwkraju
12 września 2021

Na przestrzeni dwóch miesięcy redakcja oraz zaprzyjaźnieni twórcy internetowi przemierzali Polskę w ramach II edycji kampanii społecznej #urlopwkraju. Szesnaście województw, tysiące kilometrów, setki miast i atrakcji, a każde z nich eksplorowane było przez podróżników #urlopwkraju podczas tygodniowych podróży. Owocem tych wypraw są pełne inspiracji przewodniki w postaci ebooków, a w każdym z nich gotowe pomysły na 7 dniowy #urlopwkraju.

Na kartach przewodników czytelnicy znajdą nie tylko piękne zdjęcia, ale też ciekawostki na temat odwiedzonych miejsc oraz cenne informacje takie jak: ceny biletów czy godziny otwarć atrakcji. Polska obfituje w miejsca piękne tak naturalnie jak i historycznie, dlatego każdy ebook to minimum 60 stron inspiracji, a wybrane województwa mają ich ponad 100. 

Interaktywne ebooki

Wszystkie ebooki powstałe z tegorocznej edycji są interaktywne. Oznacza to, że każde miejsce noclegowe, polecane przez organizatorów i podróżników restauracje czy atrakcje turystyczne mają bezpośredni odnośnik do stron internetowych, profili na Fb i Instagramie.

Wystarczy dostęp do internetu, aby podczas lektury, klikając w daną ikonę czytelnik został przeniesiony na stronę obiektu, atrakcji itp. Aktywny spis treści ułatwia też poruszanie się po całym ebooku i miejscach które są najbardziej interesujące dla odbiorcy. 

Wisienka na torcie czyli przepisy kulinarne

Podczas tworzenia programu telewizyjnego Urlop w kraju, oraz podróży w ramach II edycji kampanii powstało wiele pysznych, inspirujących i często regionalnych dań, przygotowywanych przez szefów kuchni takich jak: Michał Markowicz, Tomasz Zapała, Marek Artyszuk wraz z podróżnikami. Pozwoliło to organizatorom na urozmaicenie przewodników i wzbogacenie ich o przepisy na wszystkie wyjątkowe dania, które czytelnicy ebooków mogą odtworzyć w domu. A znajdą w nich receptury na takie specjały, jak: zupę rybną z wędzonymi rybami na maślance, gulasz z gęsich żołądków, chłodnik z kawiorem z ogórków czy parowańce.

Dwie wersje ebooków

Aby zwiększyć dostępność i przystępność cen ebooków organizatorzy przygotowali dla czytelników dwie wersje: STANDARD oraz PREMIUM.

W każdym z ebooków czytelnicy znajdą:

  • gotowe pomysły na spędzenie co najmniej tygodnia w wybranym województwie
  • wskazówki dotyczące godzin otwarcia i cen biletów do różnych atrakcji
  • przepisy na pyszne dania, które przygotowywane były w ramach programu Urlop w kraju

Jednocześnie w ebookach PREMIUM czekają dodatkowe korzyści:

  • oznaczenia, które obiekty honorują bon turystyczny 
  • oznaczenia i rekomendacje obiektów, które przyjmują zwierzęta
  • pomysły na dłuższe tripy po wybranym województwie
  • ponad 100 rabatów do hoteli, restauracji i innych atrakcji na poziomie 10-20%
  • rabaty od Partnerów akcji np. na sprzęt AGD i RTV czy sportowe stroje idealne na urlop

Koszt ebooka STANDARD to 29 zł. Ebook PREMIUM kosztuje 69 zł. Co ważne, zakup wersji premium zwraca się czytelnikowi, który lubi podróżować już po pierwszym weekendzie z przewodnikiem #urlopwkraju.

Ebooki kupić można za pośrednictwem sklepu udostępnionego na stronie sklep-urlopwkraju.pl. Organizatorzy przygotowali wraz z podróżnikami dla klientów także sporo rabatów, które pozwalają na jeszcze większe oszczędności. Część dochodu ze sprzedaży przeznaczona zostanie na cele charytatywne. 

W tym roku swoją podróż w ramach kampanii #urlopwkraju odbyli Mamagerka, We własnym stylu, Buuba, Refreszing, Onaciaglegotuje, Mamalife, Rodzice w sieci, Aga Bujała, Bo4Go, nakolkach.com, Kornelia Wielgosz, Jestem Mama (Przygotka) oraz organizatorzy kampanii.